محل تبلیغات شما

پنل اس ام اس مخابرات

شاید تا به حال با کلمه پنل اس ام اس مخابرات مواجه شدید و دقیقا نمی دانید که پنل اس ام اس را چه شرکت هایی ارائه می دهند؟ آیا مخابرات خود پیامک های تبلیغاتی و انبوه را ارسال می کند؟ آیا برای اینکه پنل اس ام اس داشته باشیم و پیامک ارسال کنیم، باید به شرکت های دیگری مراجعه کنیم؟

بگذارید در همین ابتدای مقاله پاسخی کوتاه برای این سوالات بدهم! باید بگویم شرکت مخابرات ارائه دهنده پنل اس ام اس و خدمات مربوط به آن نیست؛ به عبارتی دیگر پنل اس ام اس مخابرات اصلا وجود ندارد! متاسفانه برخی از افراد سودجو و با استفاده از نام مخابرات در این زمینه فعالیت میکنند که باید مراقب آنها بود.

امروز میخواهم به صورت مختصر توضیحی در این مورد به شما بدهم، پس در ادامه با ما همراه شوید.

پنل پیامکی مخابرات و شرکت های اپراتور پیامکی

شاید تا به حال فکر میکردید که پیامک های تبلیغاتی از سوی شرکت مخابرات ارسال میشوند! قبل از اینکه برویم سر اصل مطلب باید خدمتتان عرض کنم که در اصل این شرکت مخابرات نیست که پیامک های تبلغیاتی ارسال می کند بلکه اپراتور های ایرانسل و همراه اول پیامک های تبلیغاتی و انبوه ارسال می کنند. پس چه شرکت هایی این خدمات را ارائه میکنند؟ عجله نکنید! در ادامه به شما خواهیم گفت…

این اپراتورها، با افراد و شرکت های خصوصی کار نمی کنند. در این زمینه شرکت های خاصی مانند رهیاب (اپراتور 5000 و 1000)، آتیه (2000)، مگفا (اپراتور 3000)، آسانک (اپراتور خط ثابت) همکاری و مشارکت دارند که به این نوع شرکت ها شرکت های اپراتور پیامکی می گویند.

 

سامانه پیامک مخابرات یا پنل اس ام اس

 

سامانه پیامک مخابرات یا پنل اس ام اس

همانطور که گفته شد، پنل اس ام اس را شرکت های خصوصی ارائه می دهند و مخابرات یا شرکت های اپراتور پیامکی، ارائه دهنده پنل اس ام اس و خدمات مربوط به آن نیستند. به عنوان مثال مکث اس ام اس کارگزار مستقیم اپراتورهای پیامکی می باشد و از طریق ما بدون واسطه ی اضافی می توانید ارسال پیامک مستقیم و با صرفه انجام دهید. بنابراین کسانی که دنبال پنل پیامک مخابرات یا پنل اس ام اس مخابرات هستند، مجبورند که به کارگزار های اپراتور های پیامکی مراجعه کنند.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به کجا مراجعه کنیم؟

همانطور که گفته شد نه مخابرات و نه دفاتر پیشخوان دولت و… ارائه دهنده خدمات تبلیغات پیامکی نیستند و شرکت های خصوصی یا نمایندگان آنها ارائه دهنده این خدمات میباشند. پس به کجا باید مراجعه کرد؟

پاسخ ساده است! همانطور که میدانید پنل اس ام اس دستگاه سخت افزاری نمیباشد بلکه نرم افزاری آنلاین و تحت وب است. شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند از جمله: مکث اس ام اس، ملی پیامک، فرا پیامک و … بنابراین شما میتوانید با ثبت نام آنلاین و تنها با داشتن دسترسی (نام کاربری و رمز عبور) پنل پیامک منحصر به فرد خود را داشته و از امکانات آن بهرمند شوید.

سامانه مکث اس ام اس، علاوه بر امکانات دیگر کل دیتابیس مخابرات (بانک شماره تلفن) را دارا میباشد که شما میتوانید بصورت هدفمند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

  • ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت
  • ارسال پیامک منطقه ای
  • ارسال پیامک کد پستی
  • ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل
  • ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
  • بانک شماره تلفن مشاغل مختلف
  • و…

جمع بندی

طبق گفته ها، شرکت مخابرات پیامک های تبلیغاتی یا انبوه ارسال نمی کند و در واقع خود شما هستید که به صورت غیر مستقیم و با خرید پنل اس ام اس از کارگزاران اپراتور های پیامکی مانند مکث اس ام اس، ارسال هدفمند خود را انجام می دهید. متن پیامکی تدوین می کنید و خط ارسالی تهیه می کنید و بدین صورت تبلیغات پیامکی یا خدمات و اطلاع رسانی های پیامکی را انجام می دهید.

آیا میخواهید درمورد پنل اس ام اس بیشتر بدانید؟!

امیدوارم که توانسته باشیم تا به حال شما را از ارائه خدمات راضی نگه داریم. پشتبان های آنلاین ما به سوال های شما جواب خواهند داد و شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. بی صبرانه منتظر دیدگاه های شما هستم!

نکات کاربردی هنگام خرید پاوربانک

مزایا و کاربرد های پنل پیامکی

فواید سامانه پیام کوتاه برای مدرسه ها

اس ,های ,پیامک ,پنل ,ام ,مخابرات ,اس ام ,ام اس ,پنل اس ,شرکت های ,ارسال پیامک

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اینجا همه چی هست همه چی موجوده دنیای از خوشمزه ها پارکت لمینت آذرخش دکور مای مانهوا Series shop مهندسی شیمی شبنم مرکز اجرای انواع سقف شیروانی سایت عاشقانه | وبلاگ عاشقانه | پست احساسی | عکس عاشقانه | ک